umk logo noweZdajesz w tym roku maturę i nie wiesz, jakie studia wybrać? A może jesteś w szkole średniej i chciałbyś już dowiedzieć się czegoś więcej o interesujących Cię kierunkach studiów? W takim razie nie może Cię zabraknąć na Targach, które odbędą się w Auli UMK w Toruniu. Na uczniów będą czekać przedstawiciele Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz kilkunastu innych publicznych szkół wyższych z całej Polski, którzy zaprezentują ofertę dydaktyczną swoich uczelni.

Dlaczego warto wybrać się na XXIV Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2017? Uczniowie będą mogli odwiedzić stoiska Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, bydgoskiego Collegium Medicum UMK, Akademii Morskiej z Gdyni, a także Politechniki Gdańskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Warszawskiej, Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Elblągu i Włocławku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na Targach pojawią się również szkoły wyższe z:
  • Gdańska,
  • Łodzi,
  • Olsztyna,
  • Warszawy,
  • Bydgoszczy.
Będą także przedstawiciele szkół wojskowych: Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych z Wrocławia. Wszystkie stoiska czynne będą w godzinach 8:30 –14:00.
torun targiBędzie także możliwość rozmowy z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK, którzy osobom niezdecydowanym pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni dla nich kierunek studiów (sprawę ułatwi wypełnienie testu dostępnego na stronie internetowej Targów i przyniesienie go ze sobą do Auli UMK). Planowane są również warsztaty z komunikacji.
targi torun plakat
Szczegółowy program Targów, lista wystawców i dodatkowe informacje znajdziesz tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->