umk logo nowePod koniec marca na terenie Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyła się XXIV edycja Ogólnopolskich Targów Oferty Edukacji Akademickiej. Maturzyści, którzy już w tym roku będą brali udział w rekrutacji na studia, mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami UMK oraz kilkunastu innych uczelni publicznych i prywatnych z całej Polski.

Na maturzystów czekali przedstawiciele Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz kilkunastu publicznych uczelni wyższych z całej Polski, m.in. z Gdańska, Łodzi, Olsztyna, Warszawy, Bydgoszczy, Akademii Morskiej z Gdyni, a także Politechniki Gdańskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Warszawskiej, Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Elblągu i Włocławku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na Targach obecni byli także przedstawiciele szkół wojskowych: Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych z Wrocławia.
targi torun 1Wystawcy zaprezentowali ofertę dydaktyczną na rok akademicki 2017/2018. Tegoroczne targi były sukcesem frekwencyjnym. Aulę UMK odwiedziło kilka tysięcy osób. Jak zawsze ogromną popularnością cieszyły się konsultacje z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK, którzy osobom niezdecydowanym pomagali określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni dla nich kierunek studiów.
targi torun 4targi torun 3
Jak studiuje się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu?
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->